NIC Components NPIM41L4R7MTRF
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz 1.95A 0.145Ohm DCR 1515 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页8 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.08%
描述
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Metal Composite-Core, SMD, 1616