NIC Components NPIM26L1R0MTRF
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 1MHz 2.5A 0.075Ohm DCR 0806 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页8 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+11.73%
Introduction Date2015-10-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Metal Composite-Core, SMD, 0806