NIC Components NPIM21L1R5MTRF
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, Metal Composite-Core, SMD, 1008
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2015-10-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
NIC Components NPIM21L1R5MTRF Moving Coil Meter Precise electronic measurement
Inductor Power Shielded 1.5uH 20% 1MHz 2.8A T/R