NIC Components NMO200SJ681TRF
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 680ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页5 年前
Arrow Electronics
Future Electronics
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.70
Introduction Date2005-10-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Resistor Metal Oxide 680 Ohm 5% 2W 200ppm/C Conformal