NIC Components NMC1206X7R334K25TRPLP3KF
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.33uF, 1206
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet4 页9 年前
Future Electronics
NIC Components
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2010-07-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupC1206C334K3RACTU
1206 C 330nF Ceramic Multilayer Capacitor; 25 VDC; +125degC; X7R Dielec; +/-10%
KYOCERA AVX1206YC334KAT2A
1206 330 nF 16 V ±10 % Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
KYOCERA AVX12063C334KAT2A
25V 330nF X7R ±10% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
1206 0.33 uF 25 V ±10 % Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Surface Mount Ceramic Multilayer Capacitor 0.33uF 10% X7R 16V 1206 Paper T/R
Samsung Electro-MechanicsCL31B334KBFNNNE
50V 330nF X7R 卤10% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
描述
NMC Series 1206 0.33 uF 25 V ±10 % Tolerance X7R SMT Ceramic Capacitor
Cap Ceramic 0.33uF 25V X7R 10% Pad SMD 1206 125C T/R
Ceramic Capacitors; MLCC X7R Dielectric; Class II Semi-Stable TC
CERAMIC CAPACITOR 1206 ceramic capacitor -/+15ppm/Cel ppm/C 10% 330nF 25V