NIC Components NAWU2R2M50V4X6.3LBF
Aluminum Electrolytic Capacitor, 2.2 uF, 50 V, ± 20%, 5000 hours @ 105°C, Radial Can - SMD
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页3 年前
Datasheet6 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2010-05-06
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2023-07-31
相关零件
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWT 50V 2.2muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, 2.2 uF, 50 V, ± 20%, 1000 hours @ 105°C, Radial Can - SMD
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWX 35V 2.2muF ±20% 0.118Dia 3.00mm
2.2uF 50V 10mA@120Hz 卤20% SMD,D3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWJ 50V 2.2muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
NIC ComponentsNACE2R2M50V4X5.5TR13F
Cap Aluminum 2.2uF 50V 20% (4 X 5.5mm) SMD 75.4 Ohm 15mA 2000h 85C T/R
描述
Cap Aluminum Lytic 2.2uF 50V 20% (4 X 6.3mm) SMD 11mA 5000h 105C T/R
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 2.2uF, Surface Mount, 1717
Capacitor Al SMD 2.2uF 50V 4X6.3