NIC Components NACEN2R2M50V5X5.5TR13F
Aluminum Electrolytic Capacitor, 2.2 uF, 50 V, ± 20%, 2000 hours @ 85°C, Radial Can - SMD
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页5 年前
NIC Components
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2002-05-24
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-07-31
LTD Date2023-12-31
相关零件
NIC ComponentsNACE2R2M63V4X5.5TR13F
Cap Aluminum Lytic 2.2uF 63V 20% (4 X 5.5mm) SMD 75.4 Ohm 15mA 2000h 85C T/R
Cornell DubilierAVE225M50B12T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AVE 50V 2.2muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
NIC ComponentsNACE2R2M50V4X5.5TR13F
Cap Aluminum 2.2uF 50V 20% (4 X 5.5mm) SMD 75.4 Ohm 15mA 2000h 85C T/R
Cap Aluminum 2.2uF 100V 20% (6.3 X 6.3mm) SMD 75.4 Ohm 20mA 2000h 85 C T/R
PanasonicEEE1HA2R2SR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 50V 2.2muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
PanasonicEEEHB1H2R2R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HB 50V 2.2muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
描述
Cap Aluminum Lytic 2.2uF 50V 20%( 5 X 5.5mm) SMD 15mA 2000h 85C T/R
Aluminum aluminum electrolytic capacitor 2.2muF 20%
Aluminum Electrolytic Capacitors; Bi-Polar; V-Chip
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 2.2uF, Surface Mount, 2121