NIC Components NACE100M16V4X5.5TR15F
Aluminum Electrolytic Capacitors; General Purpose; V-Chip
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页3 年前
NIC Components
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-18.75%
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2001-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Cap Aluminum Lytic 10uF 16V 20% (4 X 5.5mm) SMD 26.5 Ohm 0.025A 2000h 85C T/R
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10uF, Surface Mount, 1717
SURFACE MOUNT ALUMINUM ELECTROLYTIC ROHS COMPLIANT: YES
ALUM ELE CAP 10uF/16V 20% 4X5.5