Nextgen U0402C0G150F500NTB
Mlcc C0G 15PF 1% 50V 0402 SMD
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace3372-U0402C0G150F500NTBTR-ND2,000,00020K
描述
MLCC C0G 15pF 1% 50V 0402 SMD