Nextgen GP12120F2
Lead Acid Battery; Battery Voltage: 12V; Battery Size Code: -; Battery Technology: lead Acid; Battery Capacity:...
提交询价
向一些专门寻找罕见零件的分销商提交询价。
询价请求(RFQ)
此请求将被发送给指定的供应商。
(* 表示必填字段)
报价请求
供应商 *
联系信息
描述
Lead Acid Battery; Battery Voltage:12V; Battery Size Code:-; Battery Technology:lead Acid; Battery Capacity:1.2Ah; Battery Terminals:quick Connect; External Diameter:-; External Height:3.94"; External Width:5.94"; Weight:- Rohs Compliant: Na