Nexperia PMEG3005ELD-QYL
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 1 Element, 0.5A, 30V V(RRM), Silicon
Production
价格与库存
数据表和文档
Nexperia
Datasheet12 页1 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.70
Introduction Date2024-08-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusRELEASED FOR SUPPLY (Last Updated: 2 years ago)
描述
0.5 A low VF Schottky barrier rectifier
DIODE SCHOTT 30V 500MA DFN1006D2