Nexperia PMEG060V050EPDAZ
DIODE SCHOTTKY 60V 5A CFP15 / Diode Schottky 60 V 5A Surface Mount CFP15
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet15 页11 年前
NXP Semiconductors
库存历史记录
3 个月趋势:
-36.93%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusRELEASED FOR SUPPLY (Last Updated: 2 years ago)
相关零件
1.0 A, 15 V, Schottky Barrier Diode, Low IR, Non-Monolithic Dual MCPH5
Schottky Barrier Diode, 30V, 2A, Low VF, Non-Monolithic Dual EMH8 Common Cathode
描述
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 1 Element, 5A, 60V V(RRM), Silicon
Rectifier Diode Schottky 7A 17ns Automotive 3-Pin(2+Tab) CFP15 T/R
60 V, 5 A low VF MEGA Schottky barrier rectifier
Schottky Rectifier, 60 V, 5 A, Single, SOT-1289, 3 Pins, 560 mV
Diode Schottky 60V 5A MEGA Auto CFP15
RECTIFIER DIODE, SCHOTTKY, 1 PHA
60V 560mV@5A 5A TO-277 Schottky Diodes ROHS
Nexperia , 7A, 60V, , CFP-15, 2 + Tab
整流器, AEC-Q101, 5A, 60V, SOT1289-3;