Nexperia PESD3V3S5UD,125
ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 3.3V 12Vc Automotive 6-Pin TSOP T/R
数据表和文档
Nexperia
Datasheet12 页5 年前
IHS
LKR
库存历史记录
3 个月趋势:
+322%
供应链
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2006-04-05
相关零件
PESD Series 13 V 220 pF SMT Fivefold ESD Protection Diode Array - SC-74
ESD Suppressor TVS 30kV Automotive 6-Pin TSOP T/R
ESD protection diodes / TVS diodes; NEXPERIA; PESD5V0S4UD, 115; 13 V; 20 A; 5 V; 6.4 V - 7.2 V
onsemiSMS05CT1G
24A 14.5V 350W 6.2V Unidirectional 5V TSOP-6-1.5mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
onsemiSMF05T2G
Trans Voltage Suppressor Diode, 200W, 5V V(RWM), Unidirectional, 4 Element, Silicon
onsemiSMF05T1G
TVS DIODE 5VWM 12.5VC SOT353 / ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 5V 5-Pin SC-88A T/R
描述
20A 12V 200W 5.3V Bidirectional 3.3V SC-74 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
ESD Protection Device, 12 V, SOT-457, 6 Pins, 3.3 V, 300 pF, PESDxS5UD
Trans Voltage Suppressor Diode, 3.3V V(RWM), Unidirectional