Nexperia PESD24VU1UT,215
PESD24VU1UT Series 0.6 pF Uni-Directional ESD Protection Diode - SOT-23-3
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet14 页16 年前
IHS
Future Electronics
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2009-09-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusRELEASED FOR SUPPLY (Last Updated: 2 years ago)
相关零件
NEXPERIA - PESD24VS1ULD,315 - ESD-Schutzbaustein, TVS, 70 V, SOD-882D, 2 Pin(s), PESD2 Series
70V 150W 26.5V 24V DFN1006-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
TVS DIODE 36VWM 80VC DFN1006-2 / 80V Clamp 2.5A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount DFN1006-2
ESD5Z Series 7.5 V 65 pF 7 Vrwm TVS and ESD Protection Diodes - SOD-523
Micro Package 8 Vcl 250 mW Uni-Directional SMT ESD Protection Diode - X3DFN-2
onsemiSL24T1G
ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 24V 27.85Vbr 55Vc 3-Pin SOT-23 T/R
描述
76V 200W 25.4V 24V SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
TVS Diode; Reverse Stand-Off Voltage, VRWM:24V; Clamping Voltage Max, Vc:76V; Diode Configuration:Dual Common Anode; Diode Case Style:SOT-23; No. of Pins:3 ;RoHS Compliant: Yes
DIODE, TVS, 15NA, 24V, SOT-23; Clamping Voltage Vc Max: 76V; Diode Case Style: SOT-23; No. of Pins: -; Operating Voltage: -; Power Dissipation Pd: -; Product Range: PESD2 Series; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SV