Nexperia 74LVC2G32DP-Q100H
3.2ns@ 5V, 50pF 2 2 2 2 1.65V 5.5V 32mA OR Gate 74LVC 32mA TSSOP-8 , 950¦Ìm
数据表和文档
SHENGYU ELECTRONICS
Datasheet14 页13 年前
IHS
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.12%
3D下载
SnapEDA
封装
供应链
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2013-07-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusRELEASED FOR SUPPLY (Last Updated: 2 years ago)
相关零件
3.6ns@ 5V,50pF 1 2 1 2 1.65V 5.5V 32mA XOR (Exclusive OR) LVC 32mA TSSOP-8 , 3.1mm*3.1mm*950¦Ìm
OR 74AHC2G32 e4 74AHC logic gate circuit 7.5ns @ 5V 50pF 3mm 8mA 8mA 1.5V-3.85V
OR 74AHCT2G32 e4 74AHCT logic gate circuit 7.9ns @ 5V 50pF 3mm 8mA 8mA 2V
OR 7WP32 EAR99 7WP logic gate circuit 7ns @ 3.3V 30pF 0.9mm 2.6mA 2.6mA 3.6V
XOR Gate, P Series, 2-Func, 2-Input, CMOS, PDSO8
描述
OR Gate 2-Element 2-IN CMOS 8-Pin TSSOP T/R Automotive AEC-Q100
OR Gate, LVC/LCX/Z Series, 2-Func, 2-Input, CMOS, PDSO8
Ic, Analog Switch Rohs Compliant: Yes |Nexperia 74LVC2G32DP-Q100H
OR 74LVC2G32 Automotive AEC-Q100 74LVC Tape & Reel (TR) logic gate circuit 3.2ns @ 5V 50pF 1.1mm 300mW 32mA 32mA