Newhaven Display NHD-2.4-240320AF-CSXP
Display, 2.4INCH Ips Tft High Brightness, 42.8 X 59.9 X 2.55MM
Production
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet14 页10 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-34.64%
供应链
Country of OriginMainland China
Introduction Date2023-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
320 x 240 (QVGA) RGB,SPI, TFT - Color 2.4in 50.66mm 38.42mm ST7789Vi LED -
Graphic Dot Matrix LCD Display
NEWHAVEN DISPLAY INTERNATIONAL
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK 2.4"