Newhaven Display NHD-2.1-480480AF-ASXP
Display, Ips Tft, 480X480, 3.3V Tft, 18-BIT Parallel Rgb, 1-LANE Mipi Dsi
Production
制造商页面
库存历史记录
3 个月趋势:
-12.56%
供应链
Country of OriginMainland China
Introduction Date2024-07-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Graphic Dot Matrix LCD Display
480 x 480 RGB, TFT 2.1in 85mm 85mm LED 58.1mm*58.18mm*60.71mm