Neutrik NBNC75BNP9
Cable End Bnc Reartwist -cable O.d. 4 - 8MM - Use Die Suffix -pg - 75 Ohm
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页2 年前
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
JRH Electronics
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+33.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
ITT / Cannon192900-0635
Conn Contact F 1 POS Solder ST Cable Mount 1Terminal 1Port Loose Piece
ITT / Cannon192900-0633
Contact PIN Solder Cup ST Cable Mount Loose Piece
Amphenol AudioACJR-SRD
RCA Female Cable Connector, Gold Plated Contacts, Diecast Shell, Satin Finish, Red Grommet
AmphenolAC3F
3 Pole Socket (Female) Plug. XLR AC Audio Cable Connector. Black Finish, Gold Plated Contacts
AmphenolAC3MM
Plug, XLR type, male, straight, 3 contacts, gold plated pins, for cable 3 - 6.5mm, solder
Contact SKT Solder ST Cable Mount Loose Piece
描述