Texas Instruments LM4040DIM3X-2.5
100-ppm/°C precision micropower shunt voltage reference 3-SOT-23
NRND
价格与库存
数据表和文档
Texas Instruments
Technical Drawing4 页3 年前
Official datasheet0 页0 年前
Technical Drawing2 页9 年前
Technical Drawing2 页9 年前
Datasheet53 页11 年前
Datasheet44 页13 年前
Technical Drawing2 页21 年前
National Semiconductor
Verical
Augswan
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 years ago)
相关零件
Diodes Inc.LM4040D25FTA
EAR99 LM4040 Tape & Reel (TR) 2006 voltage reference device 73muA 2.5V 35muVrms 150ppm/C
Texas InstrumentsLM4040DEM3X-2.5/NOPB
Texas InstrumentsLM4040D25IDBZT
Fixed voltage, 45-µA, precision micropower shunt voltage reference 3-SOT-23 -40 to 85
Texas InstrumentsLM4040D25IDBZTG4
Diodes Inc.ZR40401F25TA
EAR99 ZR404 Tape & Reel (TR) 1998 voltage reference device 60muA 2.5V 45muVrms -40C~85C TA
Diodes Inc.LM4040D30FTA
EAR99 LM4040 Tape & Reel (TR) 2006 voltage reference device 75muA 3V 35muVrms -40C~125C TA
描述
V-Ref Precision 2.5V 15mA 3-Pin SOT-23 T/R / IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3