Texas Instruments LM4040CIM3-10.0
100-ppm/°C precision micropower shunt voltage reference 3-SOT-23
Production
价格与库存
数据表和文档
Texas Instruments
Technical Drawing4 页3 年前
Official datasheet0 页0 年前
Technical Drawing2 页9 年前
Technical Drawing2 页9 年前
Datasheet53 页11 年前
Datasheet44 页13 年前
Technical Drawing2 页21 年前
National Semiconductor
Augswan
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.18%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusLIFEBUY (Last Updated: 2 years ago)
相关零件
Diodes Inc.ZR404005F25TA
EAR99 ZR404 Tape & Reel (TR) 2010 voltage reference device 60muA 2.5V 45muVrms -40C~85C TA
Texas InstrumentsLM4431M3-2.5/NOPB
V-Ref Precision 2.5V 15mA 3-Pin SOT-23 T/R / IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Texas InstrumentsLM4040EIM3-2.5/NOPB
描述
V-Ref Precision 10V 15mA 3-Pin SOT-23 T/R