Texas Instruments LM4040AIM3X-2.5
100-ppm/°C precision micropower shunt voltage reference 3-SOT-23
NRND
价格与库存
数据表和文档
Texas Instruments
Technical Drawing4 页3 年前
Official datasheet0 页0 年前
Technical Drawing2 页9 年前
Technical Drawing2 页9 年前
Datasheet53 页11 年前
Datasheet44 页13 年前
Technical Drawing2 页21 年前
National Semiconductor
Augswan
iiiC
Jameco
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 years ago)
相关零件
Analog DevicesADR5041BRTZ-R2
Two Terminal Voltage Reference, 1 Output, 2.5V, Trim/Adjustable, BIPolar, PDSO3
Texas InstrumentsLM4040BIM3X-2.5/NOPB
Texas InstrumentsLM4040BIM3-2.5
Texas InstrumentsLM4040BIM3X-2.5
Diodes Inc.LM4040C25FTA
Voltage Reference, Precision Micropower, Shunt - Fixed, 2.5V, SOT-23-3, LM4040 Series
Diodes Inc.ZR40401F25TA
EAR99 ZR404 Tape & Reel (TR) 1998 voltage reference device 60muA 2.5V 45muVrms -40C~85C TA
描述
V-Ref Precision 2.5V 15mA 3-Pin SOT-23 T/R