Murata ZRB188R61A226ME05L
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMTSimulate & compare characteristics in SimSurfing
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-34.31%
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2017-02-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, X5R, 15% TC, 22uF, Surface Mount, 1608M/0603
22¦ÌF ¡À20% X5R 0603 1.6mm*800¦Ìm*800¦Ìm
CAP CER 22UF 10V X5R 0603
ZRB 0603 X5R 22UF 10V 20%