Murata ZRB15XR60J475ME01J
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, X5R, 15% TC, 4.7uF, Surface Mount, 1005M/0402
数据表和文档
Ciiva
Datasheet2 页6 年前
Datasheet1 页6 年前
符号封装
下载
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2014-07-02
描述
CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0402
ZRB 0402 X5R 4.7UF 6.3V 20%