Murata ZRB15XR60J106ME12J
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, X5R, 15% TC, 10uF, Surface Mount, 1005M/0402
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页6 年前
符号封装
3D下载
描述
ZRB 0402 X5R 10UF 6.3V 20%