Murata ZRB157R61C225ME11J
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, X5R, 15% TC, 2.2uF, Surface Mount, 1005M/0402
数据表和文档
Ciiva
Datasheet2 页6 年前
Datasheet1 页6 年前
符号封装
下载
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2017-02-24
描述
ZRB 0402 X5R 2.2UF 16V 20%