Murata ZRB157C81A225ME01D
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, X6S, 22% TC, 2.2uF, Surface Mount, 1005M/0402
Production
价格与库存
数据表和文档
Ciiva
Datasheet2 页6 年前
Datasheet1 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2018-03-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
描述
ZRB 0402 X6S 2.2UF 10V 20%