Murata XRCGE40M000F3A1BR0
Crystal 40MHz ±30ppm (Tol) ±45ppm (Stability) 8pF FUND 70Ohm 4-Pin SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.05%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2021-12-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 40MHz Nom
Crystal 40MHz 8pF 4-Pin CSMD T/R
CRYSTAL, 40MHZ, 8PF, SMD, 2MM X 1.6MM;
Murata , 40MHz, , 4, 8pF, 2 x 1.6 x 0.65mm