Murata XRCGE25M000FXA1AR0
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 25MHz Nom
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+96.78%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2023-05-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
CRYSTAL, 25MHZ, 6PF, SMD, 2MM X 1.6MM;
6pF ¡À50ppm 25MHz 90¦¸ SMD
CRYSTAL 25.0MHZ SMD