Murata XRCGE20M000F3A1AR0
Crystal, 20 MHz, SMD, 2mm x 1.6mm, 45 ppm, 6 pF, 30 ppm, XRCGE Series
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页4 年前
Ciiva
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.71%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2019-10-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 20MHz Nom
6pF ¡À30ppm ¡À45ppm 20MHz 150¦¸ 300¦ÌW SMD-2016-4P 2mm*1.6mm*700¦Ìm
CrystalsSimulate & compare characteristics in SimSurfing
CRYSTAL, 20MHZ, 6PF, SMD, 2MM X 1.6MM;
20.0MHZ CRYSTAL UNIT +/-30PPM IN