Murata XRCGB40M000F4M02R0
Fundamental Active ROHS3Compliant MHz Crystal quartz crystal 10pF 0.028 0.70mm -30C~85C 100Ohms
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
3 个月趋势:
-16.66%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
3D下载
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2018-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Crystal 40MHz ±45ppm (Tol) ±40ppm (Stability) 10pF 100Ohm 4-Pin SMD T/R
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 40MHz Nom
CAP CHIP TYPE CRYSTAL RESONATOR by LIQUID TIGHT PACKAGE for MHz BAND
10pF ¡À45ppm ¡À40ppm 40MHz 100¦¸ 150¦ÌW SMD-2016-4P 2mm*1.6mm*700¦Ìm
40 MHz +/-40ppm Stab +/-45ppm Tol 10pF -30C 85C Crystals
CRYSTAL, 40MHZ, 10PF, SMD, 2MM X 1.6MM;