Murata XRCGB33M868F4M02R0
Crystal 33.8688MHz ±45ppm (Tol) ±40ppm (Stability) 10pF 100Ohm 4-Pin SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
3 个月趋势:
+0.00%
符号封装
下载
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2018-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 33.8688MHz Nom
CAP CHIP TYPE CRYSTAL RESONATOR by LIQUID TIGHT PACKAGE for MHz BAND
Crystal 33.868MHz 4-Pin SMD T/R
10pF 33.8688MHz 100¦¸ 150¦ÌW 2mm*1.6mm
XTAL, 33.8688MHZ, 10PF, SMD, 2MM X 1.6MM;