Murata XRCGB32M000F2P55R0
Resonator, Crystal, 20 ppm, Surface Mount, 3 Pins, 80 Ohms, 20 ppm, XRCGB
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
符号封装
下载
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2020-10-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 32MHz Nom
6pF ¡À20ppm ¡À20ppm 32MHz 80¦¸ SMD-2016-4P 2mm*1.6mm*700¦Ìm
CRYSTAL, 32MHZ, SMD, 2MM X 1.6MM;
2.0X1.6MM 32.0MHZ CRYSTAL UNIT +