Murata XRCGB32M000F2P10R0
Crystal, Quartz, 32 MHz, SMD, 2mm x 1.6mm x 0.65mm, 20 ppm, 6 pF, 20 ppm, XRCGB_F_P
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
Ciiva
Arrow.cn
Future Electronics
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+190%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
3D下载
Ultra Librarian
下载
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2016-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Crystal 32MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 6pF 70Ohm 4-Pin SMD T/R
XRCGB Series 32 MHz 6 pF ±20 ppm 70 Ohm ESR Surface Mount Crystal Unit