Murata XRCGB32M000F2P01R0
Crystal 32MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 8pF 100Ohm 4-Pin SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
Ciiva
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.04%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
3D下载
Country of OriginJapan
Introduction Date2018-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Crystal, 32 MHz, SMD, 2mm x 1.6mm, 20 ppm, 8 pF, 20 ppm, XRCGB Series
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 32MHz Nom
CAP CHIP TYPE CRYSTAL RESONATOR by LIQUID TIGHT PACKAGE for MHz BAND
Series XRCGB 8pF ±20ppm 300uW -30°C ~ +85° SMD/SMT Crystal
CRYSTAL, 32MHZ, 8PF, SMD, 2MM X 1.6MM;
8pF ¡À20ppm ¡À20ppm 32MHz 100¦¸ 2mm*1.6mm*700¦Ìm