Murata XRCGB32M000F1S2LR0
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 32MHz Nom
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.11%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2023-06-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
CRYSTAL, 32MHZ, 9PF, SMD, 2MM X 1.6MM;
9pF ¡À10ppm ¡À15ppm 32MHz 40¦¸ 2mm*1.6mm*700¦Ìm