Murata XRCGB31M250F2P01R0
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 31.25MHz Nom
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
Ciiva
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2018-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
CAP CHIP TYPE CRYSTAL RESONATOR by LIQUID TIGHT PACKAGE for MHz BAND
Active SURFACE MOUNT PARALLEL - FUNDAMENTAL TR PLASTIC 7INCH quartz crystal 150μW 100Ohm 8pF 85C
Crystal 31.25MHz 4-Pin SMD T/R