Murata XRCGB30M000F2P02R0
Crystal 30MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 10pF FUND 100Ohm 4-Pin SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
Ciiva
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Introduction Date2018-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 30MHz Nom
CAP CHIP TYPE CRYSTAL RESONATOR by LIQUID TIGHT PACKAGE for MHz BAND
CRYSTAL, 30MHZ, SMD, 2MM X 1.6MM;