Murata XRCGB27M600F2C14R0
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 27.6MHz Nom
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.89%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2022-06-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
8pF ¡À20ppm ¡À50ppm 27.6MHz 80¦¸ 2mm*1.6mm*700¦Ìm
CRYSTAL 27.6MHZ SMD