Murata XRCGB27M000F2P01R0
Crystal 27MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 8pF FUND 150Ohm 4-Pin SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
3 个月趋势:
+0.00%
符号封装
3D下载
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2018-02-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 27MHz Nom
CAP CHIP TYPE CRYSTAL RESONATOR by LIQUID TIGHT PACKAGE for MHz BAND
8pF ¡À20ppm ¡À20ppm 27MHz 150¦¸ 150¦ÌW SMD-2016-4P 2mm*1.6mm*700¦Ìm
CRYSTAL, 27MHZ, SMD, 2MM X 1.6MM;