Murata XRCGB25M000FFS1LR0
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 25MHz Nom
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Introduction Date2022-06-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
7pF ¡À8ppm ¡À12ppm 25MHz 70¦¸ 2mm*1.6mm*700¦Ìm
CRYSTAL 25.0MHZ SMD