Murata XRCGB25M000F2P01R0
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 8pF 150Ohm 4-Pin SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
3 个月趋势:
-36.48%
符号封装
下载
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2018-02-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 25MHz Nom