Murata XRCGB24M000F2P02R0
Crystal, Quartz, 24 MHz, SMD, 2mm x 1.6mm x 0.65mm, 20 ppm, 10 pF, 20 ppm, XRCGB_F_P
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
Ciiva
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.48%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
3D下载
Country of OriginJapan
Introduction Date2018-02-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Crystal 24MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 10pF 150Ohm 4-Pin SMD T/R
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 24MHz Nom
CAP CHIP TYPE CRYSTAL RESONATOR by LIQUID TIGHT PACKAGE for MHz BAND
Crystals 2.0x1.6x0.65mm 24MHz Crystal +/-20ppm Initial tolerance
10pF ¡À20ppm ¡À20ppm 24MHz 150¦¸ 150¦ÌW SMD-2016-4P 2mm*1.6mm*700¦Ìm
CRYSTAL, 24MHZ, 10PF, SMD, 2MM X 1.6MM;