Murata XRCGB24M000F2P01R0
Crystal 24MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 8pF FUND 150Ohm 4-Pin SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
3 个月趋势:
+45.52%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
下载
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2018-02-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 24MHz Nom
CAP CHIP TYPE CRYSTAL RESONATOR by LIQUID TIGHT PACKAGE for MHz BAND
XRCGB Series 24 MHz +/-20ppm 8pF 150 Ohms 4-SMD Crystal
Crystal 24MHz 8pF 4-Pin SMD T/R
8pF ¡À20ppm ¡À20ppm 24MHz 150¦¸ 150¦ÌW 2mm*1.6mm*700¦Ìm
CRYSTAL, 24MHZ, SMD, 2MM X 1.6MM;