Murata UEI15-150-Q48P-C
Module DC-DC 1-OUT 15V 1.1A 16.5W 6-Pin
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Sager Power Systems
Ciiva
Component Distributors Inc.
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2011-02-25
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 15.6W, Hybrid
TDK-LambdaPXB15-48WS15/NT
Power Supply; 15W15W1875VDCDCDC; PCB Mount; Input 24V or 48VDC; Output 15V 1A; 15W
TDK-LambdaPXA15-48WS12/NT
Power Supply; 15W15W1875VDC; PCB Mount; Input 24V or 48VDC; Output 12V 1.25A; 15W
Murata Power SolutionsUEI30-150-Q48N-C
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 15V 2A 30W Automotive 6-Pin Case C-80 Tray
Murata Power SolutionsUEI30-120-Q48N-C
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 2.5A 30W Automotive 6-Pin Case C-80 Tray
Advanced EnergyAXA04F36-L
Module DC-DC 1-OUT 3.3V 4.5A 15W 6-Pin DIP Tube
描述
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 16.5W, Hybrid
Tray Rohs Compliant: Yes |Murata Power Solutions UEI15-150-Q48P-C
Isolated DC/DC Converters 48V 15Vot 1.1A 16.5W positive polarity
Isolated DC/DC Converters 15W 18-75VIN 15VOUT DC/DC
Isolated Through Hole DC/DC Converter, Industrial & ITE, 4:1, 16.5 W, 1 Output, Adj, Fixed, 15 V, 1.1 A, Regulated, DIP, Open Frame