Murata TZB4Z250EA10R00
Cap Trimmer Ceramic 4/25pF 50V NPO±300 ppm/°C 0% to 100% Rear Adj 85°C T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet44 页13 年前
Introduction Date2001-06-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Cap Trimmer Ceramic 4/25pF 50V NPO±300 ppm/C 0% to 100% Top Adj 85C T/R
Trimmer Capacitor, 4.5 pF, 20 pF, 100 V, 0%, +50%, Surface Mount, Screwdriver Slot, SMD, 4.5 mm
TZB4 Series 3 x 4.5 x 4 mm 6 pF 100 V ±50% NP0 SMT Ceramic Trimmer Capacitor
Sprague GoodmanSGC3S300
Variable Capacitor, Ceramic, 500V, 50% +Tol, 0% -Tol, 8pF Min, 30pF Max, Vertical Adjuster, Surface Mount
描述
Variable Capacitor, Ceramic, 50V, 100% +Tol, 0% -Tol, 4pF Min, 25pF Max, Vertical Adjuster, Surface Mount
Trimmer Capacitor, 4 pF to 25 pF, 50 V, -0%, +100%, Rear Adjust, SMD