Murata PLT10HN101150P0B
Ind Common Mode Choke 100 Ohm 15A 2.3m Ohm Wirewound 4-Pin Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
Ciiva
库存历史记录
3 个月趋势:
+88.92%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
Ultra Librarian
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-04-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Avnet Japan
Common Mode Chokes Dual 2uH 100Ohm 10MHz 15A 0.0023Ohm DCR Thru-Hole Bag
Common Mode Chokes / Filters 300VDC 2.3mOhm 15A SMD
Choke, Common Mode, 2 uH, 15 A
300V 15A 2 2¦ÌH(Min) 100¦¸@ 10MHz 2.3m¦¸ , 12.9mm*6.6mm*9.3mm
Data Line Filter, 2 Function(s), 300V, 15A, 4 Pin(s)
Common Mode Choke Smd 2.0Uh 15A; Inductance:2Μh; Rated Current:15A; Product Range:Plt10Hn Series; Svhc:No Svhc (15-Jan-2019) Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. PLT10HN101150P0B