Murata NXRT15XM202EA1B010
Thermistor NTC 2KOhm 3% 2-Pin Radial Bulk
EOL
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2014-05-14
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2026-09-30
LTD Date2027-09-30
相关零件
NTC-Resistor wired up [BC Components] NTCLE100E3202JB0 NTC-Resistor wired up
Ntc Cu 0.6 Ld Coded 2K 3% Bulk E3 |Vishay NTCLE100E3202HB0
Thermistor NTC 2K Ohm 2% 2-Pin Radial 3528K -4 to -3.5 Bulk
Epcos 2.2kOhms 450mW NTC Thermistor; 20s; 5.5 (Dia.) x 5mm
Thermistor PTC Overheat Sensing with Lug-terminal 2.2 kOhm 2-Pin Thru-Hole Bulk
NTC Thermistor, 2200ohm, Through Hole Mount
描述
NTC Thermistor, 2000ohm, Through Hole Mount
Temperature Sensor With NTC Thermistor
THERMISTOR NTC 2KOHM 3500K BEAD
42 2Kohms 3%, THERMISTOR LEAD TYPE