Murata NXRT15WF104FA1B020
Bulk NXR 4311K 4334K NTC Thermistor 2mm -40C~125C 7.5mW 100k
EOL
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2014-05-14
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2026-09-30
LTD Date2027-09-30
相关零件
Ntc Thermistor, 100Kohm, Wire Leaded Rohs Compliant: Yes |Murata NXFT15WF104FA2B100
100K¦¸ ¡À1% 7.5mW ¡À1% 4311K 4250K 4334K 0402 1.2mm*1.2mm*22mm
Thermistor NTC 100K Ohm 1% 2-Pin 0402 Wire 4311K Bulk
Thermistor, NTC, 100 kohm, NTCLE Series, 4190 K, Through Hole, Radial Leaded
GLASS ENCAPSULATED NTC THERMISTOR NTC Thermistor, 100000ohm, Through Hole Mount
Thermistor NTC 100K Ohm 5% 2-Pin Axial 3977K -4.5 to -4 T/R
描述
Thermistor NTC 100000Ohm 1% 2-Pin Radial Bulk
100K¦¸ ¡À1% 7.5mW ¡À1% 4311K 4250K 4334K 5mm*4mm*2mm
NTC Thermistor, 100000ohm, Through Hole Mount
42 1Kohms 1%, THERMISTOR LEAD TYPE
NTC THERMISTOR 100K OHM 1% BEAD