Murata NXRT15WB333JA1B020
NTC Thermistor, 33000ohm, Through Hole Mount
EOL
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2014-05-14
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2026-09-30
LTD Date2027-09-30
相关零件
TE ConnectivityRXEF010
PTC Resettable Fuse 0.1A(hold) 0.2A(trip) 60V 0.38W 4s 2.5Ohm Radial 7.4 X 3mm Bag
PanasonicERT-D2FHL333S
THERMISTOR NTC 33KOHM 4500K DISC
NTC-Resistor wired up [BC Components] NTCLE100E3103JB0 NTC-Resistor wired up
NTC THERMISTOR NTC Thermistor, 2200ohm, Through Hole Mount
TE ConnectivityRUEF135
PTC Resettable Fuse 1.35A(hold) 2.7A(trip) 30V 100A 0.8W 7.3s 0.04Ohm Radial 8.9 X 3 X 13.5mm Bag
TE ConnectivityRXEF020
PTC Resettable Fuse 0.2A(hold) 0.4A(trip) 72V 0.41W 2.2s 1.83Ohm Radial 7.4 X 3mm Bag
描述
Temperature Sensor With NTC Thermistor
Thermistor NTC 33KOhm 5% 2-Pin Bulk
NTC Thermistors 0402 33Kohms 5%
42 33Kohms 5%, THERMISTOR LEAD TYPE