Murata NXFT15XH103FA1B025
Thermistor NTC 10K Ohm 1% 2-Pin Wire 3431K Bulk
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
_legacy Avnet
Arrow Electronics
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Thermistor NTC 10000Ohm 1% 2-Pin 0402 Bulk